Salontafel 135x70 Romaro teakhout mix rough

Stoere teakhouten salontafel Romaro

  • Uitgevoerd in teakhout mix rough
  • Met grof gelaste metalen U poten 12x4 cm
  • Bladdikte circa 4 cm
  • Zelf te monteren
  • Goed te combineren met andere meubelen uit de serie Romaro

Salontafel Romaro heeft een stoere en robuuste uitstraling. Het blad is circa 4 cm dik en gemaakt van Mix Rough Teak dat is geborsteld, zodat het een ruw oppervlak heeft. Het hout is afgewerkt met een hoogwaardige matte NC-lak. De combinatie van het grof gelaste stalen onderstel en het geborstelde teakhouten blad geeft deze salontafel dit stoere en robuuste karakter. De rechthoekige tafel heeft een lengte van 135 cm en is 70 cm breed, de hoogte is 40 cm. De poten van de tafel zijn met behulp van de handleiding eenvoudig te monteren.


Deze salontafel is goed te combineren met de andere meubelen uit de serie Romaro. Zo zijn er diverse tv-meubelen, boekenkasten, een dressoir, een opbergkast, eetbanken, een wandtafel en bijpassende eettafels te verkrijgen.


Elk meubelstuk wordt door lokale ambachtslieden met de hand vervaardigd en krijgt daardoor een uniek karakter, geen enkel meubelstuk is dan ook hetzelfde. Het kan voorkomen dat in de bladen van de eettafels, salontafels, bijzettafels, wandtafels en de bovenbladen van dressoirs en TV-meubelen inzetstukjes zijn verwerkt. Dit komt doordat er gebruik gemaakt wordt van gerecycled teakhout waarbij beschadigingen gerestaureerd worden.


Onderhoud

Het onderhoud van deze meubelen is erg eenvoudig; voor het dagelijkse onderhoud kun je het meubel eenvoudig afnemen met een licht vochtige doek (zonder reinigingsmiddelen) en nadien droogwrijven met een schone droge doek. Voor een langdurige bescherming en voor het behouden van de originele kleur adviseren wij je het meubel elke 4 tot 6 maanden te verzorgen met een dunne laag Matt Polish.

€ 349,00

Waarom Reedijk Wonen

  • 1001 mogelijkheden
  • al uw woongemak onder één dak
  • meer dan 100 topmerken
  • persoonlijk interieuradvies